O nas:

Projekt „Szósty Zmysł” powstał w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na wiedzę i praktyczną pomoc w radzeniu sobie z emocjami i uczuciami w czasie pandemii. Czas kryzysu, silny stres, izolacja, przeniesienie większości aktywności do sieci spowodowały, że nasza kondycja psychiczna znacznie ucierpiała. W ramach Szóstego Zmysłu przygotowujemy dla Państwa podstawy wiedzy o emocjach, uczuciach, intuicji oraz warsztaty, webinary i krótkie formy edukacyjne wspierające dbałość o sferę emocji, uczuć i intuicji. Cały nasz zespół to osoby, którym budowanie wewnętrznego oparcia, poczucia godności i zaufania do siebie jest szczególnie bliskie.

Zespół:

Agnieszka Tomczuk 

Z wykształcenia pedagog, terapeuta. Obecnie związana z malarstwem; od 18 lat pracuje z kolorami. W swojej twórczości łączy ciekawość do poznawania ludzkiej natury z ekspresją emocji i uczuć. Intuicyjnie eksperymentuje z kolorami, odkrywając różne formy wyrazu wewnętrznych subtelnych podróży. Twórczyni i autorka wideobloga „Jedność jest Siłą” – tematami rozmów z zaproszonymi gośćmi są relacje partnerskie, natura seksualności, emocje, uczucia, intuicja i szeroko rozumiany rozwój duchowy.

Lubi poszukiwanie i odkrywanie nowych perspektyw, kontakt i współpracę z ludźmi. 

www.agnieszkatomczukart.com 

Małgorzata Liszka 

Muzyk, muzykoterapeuta, animator. Pracuje za pomocą artystycznej kreacji z osobami chorymi psychicznie i niepełnosprawnymi.  Uczy śpiewu dzieci i dorosłych, prowadzi warsztaty rozwojowe, indywidualne sesje muzykoterapii i  koncerty relaksacyjne. Szkoli kadry terapeutów i nauczycieli. Zainicjowała różnorodne projekty edukacyjne i festiwale twórczości. Jest także naturoterapeutą i łączy muzykę z harmonijną naturą, miłością do roślin i przyrody. Fascynuje ją połączenie inteligencji duchowej człowieka z Matką Ziemią i Wszechświatem. Kocha podróże  i z każdej z nich przywozi instrumenty archaiczne różnych kultur i cywilizacji, które służą do animacji i terapii – misy, gongi, monochordy, bębny i flety.

www.malgosialiszka.pl 

Jolanta Toporowicz    

Mentorka oraz inicjatorka projektu Szósty zmysł. Certyfikowana psychoterapeutka, właścicielka Instytutu Rozwoju Osobistego EUPHONIA, autorka książek „(Nie)zwyczajne ja” oraz „MapaJa®. Jakość życia w świetle poziomów świadomości ego”, twórczyni Kursu „Zaufać sobie”® opartego na autorskim opracowaniu Mapy poziomów świadomości ego. Mentorka oraz pomysłodawczyni projektu Szósty zmysł.

Lubi kontakt z przyrodą, sztukę w każdej postaci (szczególnie muzykę i kino) oraz eksplorowanie nowych perspektyw poznawania i rozumienia życia człowieka. 

www.euphonia.pl