WYKŁADY SZÓSTEGO ZMYSŁU

Wykłady Szóstego Zmysłu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu.

W ramach dzielenia się podstawową wiedzą na temat emocji, uczuć i intuicji zapraszamy Państwa do wysłuchania naszych wykładów przybliżających rozumienie tego, czym jest w praktyce budowanie poczucia wartości opartej na uniwersalnych wartościach. Chcemy w nich zaprosić do przyjrzenia się  konsekwencjom zaufania do naszych ludzkich, pierwotnych zasobów. Macie Państwo szansę zyskać  odporność na manipulację i pokusy szukania szczęścia w zewnętrznych atrybutach na rzecz autentycznej prostoty i poczucia godności. Jesteśmy głęboko przekonane, że ogromne zmiany, które toczą się w naszym zewnętrznym życiu, w szczególny sposób pokazują nam, że nasze naturalne zdolności do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji są naszym bezcennym kapitałem. Zdolność do opierania się o wewnętrzną nawigację przydaną wszystkim ludziom na świecie stanowi naszą szansę, by wyjść z błędnego kola powtórek. Zapraszamy do podróży w głąb siebie i zrobienia pierwszego kroku w poznaniu przede wszystkim samych siebie i własnego, niezniszczalnego potencjału ?

Zapraszamy!

 

„Wartość ekspresji emocji i uczuć oraz jej wpływ na wewnętrzną stabilność”

Wykład prowadzi Agnieszka Tomczuk 

Czym jest wewnętrzna stabilność? Jaka prowadzi do niej droga ? Czy czasami się nad tym zastanawiasz i pragniesz ją osiągnąć, zdobyć?

Jeśli wydaje Ci się to obszerne, trudne i skomplikowane, przybliżymy Ci ten temat. Zrozumiesz czym są emocje i uczucia i dlaczego potrzebujemy je wyrażać. Rozbudzisz też w sobie chęć do sięgania po możliwe sposoby, na ekspresję tego co domaga się w Tobie uwagi. Przyjrzymy się również temu czego potrzebujemy, kiedy przeżywamy nasze emocje i uczucia oraz jaką funkcję pełnią blokady w ich ekspresji oraz jak je skutecznie rozbrajać tak, by to, co czujemy mogło swobodnie przez nas przepływać i sprawiać, że angażujemy się w życie i czujemy, że żyjemy pełną piersią.

Akceptacja, przyjęcie naszej emocjonalno-uczuciowej sfery w całości, a także puszczenie pomysłu, że powinno być „jakoś”, jest krokiem do doświadczania harmonii. Zapraszamy zatem na wspólne zgłębianie dróg do doświadczania wewnętrznej stabilności.

Link do zakupu dostępu do wykładu:

Wartość ekspresji emocji i uczuć oraz jej wpływ na wewnętrzną stabilność

„Czym się różni rzetelna informacja od manipulacji? Jak je odróżnić?

Wykład poprowadzi Jolanta Toporowicz

Koszt zakupu dostępu do wykładu wynosi 60,00 zł, Dostęp do wykładu to 90 dni od momentu otrzymania e-maila z informacją o zrealizowaniu zamówienia.