BLISKO NATURY EMOCJI I UCZUĆ – WARSZTAT ROZWOJOWY DLA MŁODZIEŻY

Warsztat jest dedykowany młodym ludziom, w wieku 13 – 17 lat. By w gronie rówieśników mogli oni uczyć się rozpoznawać i nazywać co przeżywają, a tuż za tym wyrażać siebie i sięgać do tego czego potrzebują. W trakcie 2 dni warsztatowych będziemy poprzez kontakt z ciałem, sztuką i muzyką oraz ruchem sięgać do naszej żywej ludzkiej natury – emocji i uczuć, aby te wybrzmiały.

Celem warsztatu jest wzmocnienie poczucia wartości uczestników, zbudowanie większej świadomości siebie, tego co przeżywam i w związku z tym czego  potrzebuję. W bezpiecznej i akceptującej atmosferze młodzi ludzie będą mogli spotkać się ze sobą i swoimi rówieśnikami, co szczególnie w obecnej sytuacji, kiedy kontakty i relacje przenoszą się do świata wirtualnego jest niezbędne dla poczucia więzi i budowania wewnętrznej harmonii i wartości.

To co najbardziej chcemy by mogło wybrzmieć to radość z bycia razem, z muzykowania, grania, malowania laughinglaughing serdecznie zapraszamy!

 
Plan warsztatu: 
                                                                                                                                                                                                                                                 
Piątek 11:00 – 17:00
Poznajmy się- budowanie wspólnej przestrzeni i integracja grupy.
Podstawy wiedzy o emocjach i uczuciach – „Do czego potrzebne są mi emocje i uczucia ? Jak mogę je rozpoznawać i nazywać ?  – Część wprowadzająca
Ekspresja emocji i uczuć poprzez ruch i muzykę, wspólne granie – ” Co moje emocje i uczucia chcą mi powiedzieć  ?” – Część warsztatowa.
 
 
Sobota 10:00 – 16:00
Ekspresja emocji i uczuć poprzez rysunek i proste formy artystyczne – ” Jak malowanie może pomóc mi w poznaniu i wyrażaniu siebie ?”  – Część warsztatowa.
 
Zapisy i informacje: kontaktszostyzmysl@gmail.com