EMOCJE, UCZUCIA, INTUICJA – DROGA DO WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU I POCZUCIA WARTOŚCI

„Emocje, uczucia, intuicja – droga do wewnętrznego spokoju i poczucia wartości”

Zapraszamy na trzydniowe spotkanie z emocjami, uczuciami i intuicją, naszą nienaruszalną przez zewnętrzne okoliczności esencją. Identyfikacja tego, co czujemy razem z możliwością bezpiecznej ekspresji i otwarciu dostępu do intuicji, to droga do wewnętrznego spokoju i poczucia wartości. Warsztat ma na celu doświadczenie kontaktu ze sobą na poziomie odczuwania i intuicji oraz wyciszenie nagromadzonych napięć i stresu.

W trakcie warsztatu uczestnicy poznają:
podstawy wiedzy na temat emocji i uczuć, razem z treningiem ich identyfikowania poprzez ciało;
sposoby kreatywnej ekspresji emocji i uczuć poprzez sztukę i głos;
doświadczą głębokiego relaksu w trakcie koncertu gongów.
Plan warsztatu: 
                                                                                                                                                                                                                                 
Piątek 12:00 – 18:00
  • podstawy wiedzy o emocjach i uczuciach – część wykładowa;
  • identyfikacja emocji i uczuć poprzez ciało – część warsztatowa;
  • uJAwnienie dźwięk, ruch, rytm – część warsztatowa.
Sobota 10:00 – 18:00
  • ekspresja emocji i uczuć droga do intuicji poprzez formy artystyczne – część warsztatowa;
  • relaksacja przy kojących dźwiękach archaicznych instrumentów.

Niedziela 10:00 – 13:00

  • doświadczanie i wyrażanie siebie poprzez rysunek i  proste formy artystyczne – część warsztatowa;
  • podsumowanie oraz zakończenie warsztatu. 

Prowadzące warsztat: Dagmara Katowicz, Agnieszka Tomczuk, Małgorzata Liszka

Termin:

20-22 styczeń 2023

Uwaga! Brak wolnych miejsc w podanym terminie. Przyjmujemy zgłoszenia na kolejny termin warsztatu- szczegóły wkrótce 🙂

Miejsce:

Joga we Wrocławiu Sambhala, Wrocław ul. Pereca 2/1

Inwestycja: 850 zł

Zapisy i informacje: kontaktszostyzmysl@gmail.com

Opinie o warsztacie:                                                                                                                                                                                                                              

To była wielka radość móc obserwować jak uczestniczki warsztatu z dnia na dzień rozkwitają. Jak zmieniają się ich twarze i pojawia się więcej lekkości i spokoju, gdy jest więcej akceptacji na pojawiającą się prawdę. Gdy poprzez czujące ciało zostały wyrażone żywe emocje, uczucia…te zalegające i blokujące, onieśmielone może zatrzymane. Energia życiowa zaczęła płynąć. W rytmie muzyki, w tekstach śpiewanych pieśni, w brzmieniach instrumentów. Emocje i uczucia rozlały się na kartkach papieru, w kolorach nanoszonych pędzlem, palcami a nawet … stopami. To był wartościowy czas. Czas doświadczania dla każdej z nas. Piękne refleksje i wnioski jakie zostały wypowiedziane na zakończenie, wprawiły we wzruszenie nas wszystkie – uczestniczki oraz prowadzące warsztat.

Zespół Szóstego Zmysłu

Opinie uczestników:

„Warsztat to był niebywały

na, który cudowne kobiety zewsząd przyjechały.
Tańczyły, malowały, pięknych dźwięków słuchały, o emocjach, uczuciach swoich dyskutowały,
Aby dzięki temu w przyjaznym otoczeniu ostatecznie móc
dotknąć i poczuć w sobie to, co  było przez lata
w ciemnościach i odosobnieniu.
Rozpoznanie, wzruszenie, radość,  wdzięczność, głębia i łzy to
tylko namiastka tego, co po dzień dzisiejszy w moim sercu i ciele drży.
To nie przypadek był, że tych warsztatów doświadczyłam,
to był kolejny, ważny  epizod w moim życiu, który przeżyłam.
Z wdzięcznością za Każdego i Wszystko na swej drodze tam spotkanego,
będę wyczekiwać warsztatu kolejnego.”
Izabela

„Cudowna podróż do siebie której nie da się opisać słowami która nie kończy się po wyjściu z warsztatów. Osoby prowadzące swoją obecnością pokazują jak akceptować siebie i świat. Dziękuje że mogłam tam być. Do zobaczenia.”

Ewa

„Dzień dobry.
Wybierając się na warsztat nie spodziewałam się tak głębokiego doświadczenia uczuć i emocji. W atmosferze pełnej delikatności, uważności i absolutnej akceptacji mogłam rozpoznać i dotknąć swojego można powiedzieć środka. Tego skąd wypływają wszystkie moje reakcje. Przy pomocy trzech cudownych wróżek  potrafiłam wyrazić i nazwać to, co tak długo domagało się wyrażenia i nazwania. Czasami bolało, czasami był strach, ale to uczucie uwolnienia przyniosło radość, spokój i łagodność w odczuwaniu życia. Pomoc grupy jest nie do przecenienia. W każdym uczestniku rozpoznajesz siebie, co daje ci zrozumienie, że to, co się dzieje w tobie, dzieje się też w każdym człowieku, więc odpadają  poczucie zażenowania lub wstydu.
Podsumowując. Żywe doświadczanie siebie w atmosferze pełnego zaufania i szacunku. Doświadczenie zostaje w ciele. Moje serce się raduje i jest lekkie. Moja wdzięczność nie ma granic. Na pewno skorzystam z kolejnej okazji pobycia w tej przestrzeni. Kocham was dziewczyny. Był to dla mnie zaszczyt Was poznać.”

Tatiana

„Zacznę od tego, że na tego typu warsztatach byłam pierwszy raz w życiu. Nawet nie przypuszczałam jak wiele się podczas nich wydarzy. Nie miałam pojęcia, jak bardzo były mi potrzebne, no bo przecież wszystko można w mądrych książkach wyczytać, po co gdzieś tam jechać?… tak myślałam jeszcze 4 dni temu. Jakże się myliłam!
Jestem oczarowana tym, jak bardzo spójne były zajęcia prowadzone przez Was. Jak pięknie się przeplatały ze sobą poszczególne bloki – niby różne, ale jakże bardzo do siebie przylegające i uzupełniające się wzajemnie. Jak wiele odkryły przede mną tajemnic o mnie samej.  A tym, którzy jeszcze się zastanawiają czy warto: oczywiście, że tak!!! Będziecie zachwyceni każdą sekundą spędzoną wśród tych wspaniałych istot, a ile się o sobie dowiecie… to szok!
Polecam każdemu!!!
A, i jeszcze spotkacie uczestników tych warsztatów, którzy też będą super, bo tylko takich można tam spotkać! „
Marta
„Warsztat emocje, uczucia, intuicja…. dla mnie to przede wszystkim bezpieczna przestrzeń na wszystkie uczucia i emocje. Nawet te dawno zapomniane, przykryte licznymi kapeluszami. Przestrzeń tą tworzą trzy wspaniałe, mądre kobiety, dla których drugi człowiek stanowi wartość nadrzędną, które kochają ludzi, widzą i czują potrzeby innych. Słuchają z empatią i wrażliwością. Mają pasje, którymi dzielą się z wielką radością. I robią to w takiej atmosferze, że mimo początkowych oporów, dałam się ponieść farbom, pędzlom … i intuicji. Tu ją spotkałam. Po nią przyjechałam. Dziękuje i polecam z serca💕.”
Elwira
„Warsztaty zachwyciły mnie bogactwem przekazu i możliwości jego odebrania.  Od wykładów przez muzykę, taniec, śpiew , malowanie, bębny…
W każdej z tych form zadrgała we mnie nutka emocji i uczuć.  Bezpieczna , przyjazna przestrzeń stworzona przez wspaniałe kobiety pozwoliła otworzyć kolejne zamknięte i zapomniane drzwi do własnej wrażliwości, słabości, lęku przed oceną i osądem drugiego człowieka. Niesamowite przeżycie, prowadzące współgrają ze sobą jak Orkiestra Filharmonii Wiedeńskiej, a przy tym profesjonalizm i  warsztat na najwyższym poziomie.
Gorąco polecam”
Ania